Meny
"helhetlig og helhjertet"

Jobbe hos oss?

Aptum er et fagmiljø i konstant utvikling. Derfor er vi alltid interessert i å komme i kontakt med nye talenter som ønsker å utvikle seg, og som brenner for faget sitt.

Vi søker senior digital markedsfører – konvertering

 

Trenger du hjelp?

support@aptum.no

Camilla Nordahl Bang
Byråleder
Tlf: 959 35 385
camilla@aptum.no

Per Kristofer Wahlstedt
Partner / rådgiver
Tlf: 905 92 426
pkw@aptum.no

Terje Lund
Partner / rådgiver
Tlf: 996 36 727
terje@aptum.no

Eirik Leirgulen
Partner / rådgiver
Tlf: 966 27 770
eirik@aptum.no

Jørgen Hestås
Partner / rådgiver
Tlf: 997 99 857
jorgen@aptum.no

Siri Urdal Bakke
Rådgiver / kundeansvarlig
Tlf: 958 73 863
siri@aptum.no

Ida Rosåsen
Digital rådgiver / kundeansvarlig
Tlf: 919 98 662
ida@aptum.no

Christin Dahl
Rådgiver / kundeansvarlig
Tlf: 996 94 608
cd@aptum.no

Elin Modal
Prosjektleder / grafisk designer
Tlf: 406 36 002
elin@aptum.no

Anne Holm Alexandersen
Kreatør / kundeansvarlig
Tlf: 400 72 421
anne@aptum.no

Thomas Garaventa
Senior grafisk designer
Tlf: 902 86 912
thomas@aptum.no

Øivind Monsen Nyvoll
Senior art director
Tlf: 482 05 025
on@aptum.no

Jan Thomas Upsahl
Senior Art Director
Tlf: 916 89 788
jan@aptum.no

Erik Garaventa
Senior Art Director
Tlf: 489 95 997
erik@aptum.no

Lisa Mari Bynes
Grafisk designer
Tlf: 975 98 824
lisa@aptum.no

Katrine Pensgård
Grafisk designer
Tlf: 406 07 657
katrine@aptum.no

Hilde Bøvang
Grafisk designer
Tlf: 454 83 497
hilde@aptum.no

Cecilie Høgås
Grafisk designer
Tlf: 404 01 018
cecilie@aptum.no

Pia Kristiina Lehtinen
Grafisk designer
Tlf: 911 11 184
pia@aptum.no

Sergio Terrinoni
Designer
sergio@aptum.no

Mari Melås
Grafisk designer
Tlf: 907 80 774
mari@aptum.no

Christin Helene Kile Lindblom
Grafisk designer
Tlf: 975 70 971
christin@aptum.no

Ina Emilie Winnæss-Bergmann
Webdesigner
Tlf: 977 09 734 
ina@aptum.no

Jon-Petter Thorsen
Fotograf
Tlf: 414 33 263
jon.petter@aptum.no

Erlend Tollevik
Tekstforfatter
Tlf: 995 08 472
erlend@aptum.no

Jørn Arnold Jensen
Kommunikasjonsrådgiver
Tlf: 952 17 662
jorn@aptum.no

Thomas Grønvold
Digital markedsfører - Innhold
Tlf: 900 66 370
thomasg@aptum.no

Caroline Sørensen
Digital markedsfører / Strategi
Tlf: 959 67 680
caroline@aptum.no

Sunniva Bakke-Sakariassen
Digital markedsfører / Strategi
Tlf: 954 49 776
sunniva@aptum.no

Johan Bakketeig
Digital markedsfører / Analyse
Tlf: 926 14 909
johan@aptum.no

Svenn Finnvold
Webutvikler
Tlf: 995 29 430
svenn@aptum.no

James Inglis
Senior webutvikler
Tlf: 454 51 846
james@aptum.no

Alexander Uleberg
Webutvikler
Tlf: 907 52 383
alex@aptum.no

Rolf Helgestad
Webutvikler
Tlf: 467 41 378
rolf@aptum.no